Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, skuren roccaill, furu, stoppad sits med senare textil klädsel, sitthöjd ca 48, bredd 60 cm
Något lös i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage
593631
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här