Moccaservis Arabia

Moccaservis Arabia
Moccaservis Arabia
Moccaservis Arabia
Moccaservis Arabia
Moccaservis Arabia
Moccaservis Arabia
Moccaservis Arabia
Moccaservis Arabia
Moccaservis Arabia
Moccaservis Arabia

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, moccaservis, 18 dlr, Risporslin, signerade i godset, bestående av: 15 moccakoppar med fat, 2+1 skålar

en skål med nagg

593632

2018-11-27