Eva Bremer-Myntti

Eva Bremer-Myntti
Eva Bremer-Myntti
Eva Bremer-Myntti
Eva Bremer-Myntti
Eva Bremer-Myntti
Eva Bremer-Myntti
Eva Bremer-Myntti
Eva Bremer-Myntti

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

200 EUR

EVA BREMER-MYNTTI (1894-1964) Strand i Cagnes, signerad samt daterad -29, olja på pannå, 14,5x18 cm

593673

2018-11-27