Fajansskål av Stig Lindberg
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STIG LINDBERG (1916-1982), skål, Gustavsberg studio 1950-tal, fajans, handmålad dekor av ränder i grönt signerad G, studiohand, höjd ca 14, längd ca 25, bredd ca 26 cm
Kuntoraportti
593680
Päivämäärä:
2018-11-27