Olle Bonnier litografi

Olle Bonnier litografi
Olle Bonnier litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Olle Bonniér -56, färglitografi, bildmått ca 51x40 cm

593686

2018-11-29