Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEA VON MICKWITZ, figurin, i form av Lamadjur, signerad LM, Arabia, höjd 25, längd 28 cm

Ett öra med lagning

593689

2018-11-27