Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK FORSMAN (1916-1976): Vinterlandskap med tomtar, signerad Erik Forsman, akvarell med täckvitt, bildmått ca 11x16 cm
593705
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här