Erik Forsman akvarell

Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

ERIK FORSMAN (1916-1976): Vinterlandskap med tomtar, signerad Erik Forsman, akvarell med täckvitt, bildmått ca 11x16 cm

593705

2018-11-27