Peter J Lassen " Montana" 2 moduler

Peter J Lassen
Peter J Lassen
Peter J Lassen
Peter J Lassen
Peter J Lassen
Peter J Lassen
Peter J Lassen
Peter J Lassen
Peter J Lassen
Peter J Lassen

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER J LASSEN, "Montana", förvaringsmöbel, 2 moduler, höjd ca 70, 70x38 cm

bruksslitage, repor, gulnade partier

593712

2018-11-28