Tage Fougstedt
Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
TAGE FOUGSTEDT, spegel, spegellampetter 1 par,tenn, Tage Fougstedt, daterade 1929, etikettmärkt, avsmalnade form, svängd ljushållare, lampetternas höjd 34 cm, spegelns mått 51x27 cm
spegel med bristningar, bruksslitage
593717
2018-11-27