Tage Fougstedt

Tage Fougstedt
Tage Fougstedt
Tage Fougstedt
Tage Fougstedt
Tage Fougstedt
Tage Fougstedt
Tage Fougstedt
Tage Fougstedt

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

TAGE FOUGSTEDT, spegel, spegellampetter 1 par,tenn, Tage Fougstedt, daterade 1929, etikettmärkt, avsmalnade form, svängd ljushållare, lampetternas höjd 34 cm, spegelns mått 51x27 cm

spegel med bristningar, bruksslitage

593717

2018-11-27