Ljuskrona gustaviansk stil
2018-11-27
593735
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, för fyra ljus, höjd 60, diamater 50 cm
Bruksslitage