Skrivbord gustaviansk stil

Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, mahogny, läderklädd skiva med mässingslist, 5 lådor i 2 varv, kannelerade ben, höjd ca 78, 140x65 cm

Nycklar medföljer

Skrivskiva med slitage

593741

2018-11-28