Skrivbord gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, mahogny, läderklädd skiva med mässingslist, 5 lådor i 2 varv, kannelerade ben, höjd ca 78, 140x65 cm
Nycklar medföljer
Skrivskiva med slitage
593741
2018-11-28