Meisterwerke der kriegsmalerei

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISTERWERKE DER KRIEGSMALEREI, bok, tryckt i Leipzig, tidigt 1900-tal, samtida skinnband, med färgplanscher, ca 50x62 cm

Slitage, ej genomgången

593743

2018-11-27