Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Jonas Love", karmstolar, 3 st, ek, mönstrad klädsel, brännstämplade CM, sitthöjd ca 43 cm
Senare klädsel, slitage, en stol något mörkare i träet
593752
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här