Carl Malmsren Love stolar

Carl Malmsren Love stolar
Carl Malmsren Love stolar
Carl Malmsren Love stolar
Carl Malmsren Love stolar
Carl Malmsren Love stolar
Carl Malmsren Love stolar
Carl Malmsren Love stolar
Carl Malmsren Love stolar
Carl Malmsren Love stolar
Carl Malmsren Love stolar

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Jonas Love", karmstolar, 3 st, ek, mönstrad klädsel, brännstämplade CM, sitthöjd ca 43 cm

Senare klädsel, slitage, en stol något mörkare i träet

593752

2018-11-28