Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
RAGNAR PERSSON(1905-1993): Ölgubbar, monogramsignerad RP, olja på duk, ca 68x82 cm
Lös i spännramen
593759
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här