Gösta Månsson oljemålning

Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

5 000 SEK

GÖSTA MÅNSSON (1924-2009): "Skärgårdsbåten", signerad G. Månsson, olja på duk, ca 46 x 55 cm

593763

2018-11-27