Pall 1900-talets mitt

Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, 1900-talets mitt, förkromad metall underrede, klädd i svart skinn, höjd 37, 58x46 cm

Bruksslitage

593764

2018-11-28