1 par bordslampor, design Uno & Östen Kristansson
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, bordslampor, 1 par, Luxus, omkring 1960-tal, lampfot i glas med fögyllda partier, skärmhållare i akrylplast, etikettmärkta Luxus, höjd ca 63, diameter 32 cm
bruksslitage, aningen nött gulddekor, saknar skärmar
593765
2018-11-27