1 par bordslampor, design Uno & Östen Kristansson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, bordslampor, 1 par, Luxus, omkring 1960-tal, lampfot i glas med fögyllda partier, skärmhållare i akrylplast, etikettmärkta Luxus, höjd ca 63, diameter 32 cm

bruksslitage, aningen nött gulddekor, saknar skärmar

593765

2018-11-27