Vytautas Kasiulis färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (Litauen, 1918-1995): Komposition med hus, signerad Kasiulis, numrerad 198/200, färglitografi, ca 44,5x63,5 cm

593767

2018-11-27