Vytautas Kasiulis etsning
2018-11-27
593770
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VYTAUTAS KASIULIS (Litauen, 1918-1995): Figurkomposition, signerad Kasiulis, numrerad 12/18, dedikation från konstnären Paris 1988, etsning, ca 50x38 cm