Patricia Urquiola, bord 3 st., B & B, Italia
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PATRICIA URQUIOLA, "Fat-Fat", bord, 3 st., B & B Italia, Italien 2008, formgivningsår 2004, förkromad metall i mörk nyans, etikettmärkta B & B Italia Fat-Fat Patricia Urquiola, höjd ca 39, 33, 25, diameter 92, 62, 42 cm
Bruksslitage, flertalet mindre repor på bordsytan
593776
2018-11-27