Patricia Urquiola, bord 3 st., B & B, Italia

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PATRICIA URQUIOLA, "Fat-Fat", bord, 3 st., B & B Italia, Italien 2008, formgivningsår 2004, förkromad metall i mörk nyans, etikettmärkta B & B Italia Fat-Fat Patricia Urquiola, höjd ca 39, 33, 25, diameter 92, 62, 42 cm

Bruksslitage, flertalet mindre repor på bordsytan

593776

2018-11-27