Montervagn krom och glas

Montervagn krom och glas
Montervagn krom och glas
Montervagn krom och glas
Montervagn krom och glas
Montervagn krom och glas
Montervagn krom och glas
Montervagn krom och glas
Montervagn krom och glas
Montervagn krom och glas
Montervagn krom och glas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONTERVAGN, 1900-talets andra hälft, på hjul, krom och glas, med hålad uppsats, fällbara luckor, höjd 97, 116x42 cm

Bruksslitage

593778

2018-11-28