Bordsplateau i mässing

Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPLATEAU, omkring sekelfitet 18-1900-tal, kvadratisk form, mässing med genombruten dekor, kvicksilverfollierat spegelglas, längd 48x48 cm

Bruksslitage, repor och märken, omftattande skador i folieringen

593786

2018-11-27