Bordsplateau i mässing
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPLATEAU, omkring sekelfitet 18-1900-tal, kvadratisk form, mässing med genombruten dekor, kvicksilverfollierat spegelglas, längd 48x48 cm
Bruksslitage, repor och märken, omftattande skador i folieringen
593786
2018-11-27