Ilja Repin

Ilja Repin
Ilja Repin
Ilja Repin
Ilja Repin
Ilja Repin
Ilja Repin
Ilja Repin
Ilja Repin

Klubbat för:

4 600 EUR

Utropspris

5 000 EUR

ILJA REPIN (1844-1930) Självporträtt, signerad och daterad 1923, akvarell, blyerts, 17x16,5 cm

593789

2018-12-03