Kandelabrar mässing
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, mässing, var och en för 2 ljus, övre delen är avtagbar så de kan används som ljusstakar, höjd ca 35 cm
Bruksslitage, ställvis anlöpning, rester av stearin
593792
2018-11-28