Cartier bordsur

Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARTIER, bordsur, 1980-tal, Art Decostil, quartz, alarm, boett i mässing samt plast, boettnr. 7522, serienr. 05028, höjd 9 cm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

593801

2018-11-28