Eric Cederberg oljemålning

Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben med frukter och kniv, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 17x33 cm

Passepartout med fläckar

593802

2018-11-29