Engelsk canterbury från 1800-talet

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

CANTERBURY, England, 1800-tal, mahogny, spjälor, sarglåda, svaravade ben med hjultrissor, höjd 51 cm, längd 45 cm, bredd 35 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage.

593811

2018-12-03