Brasgarnityr och vedhink

Brasgarnityr och vedhink
Brasgarnityr och vedhink
Brasgarnityr och vedhink
Brasgarnityr och vedhink
Brasgarnityr och vedhink
Brasgarnityr och vedhink
Brasgarnityr och vedhink
Brasgarnityr och vedhink
Brasgarnityr och vedhink
Brasgarnityr och vedhink

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BRASGARNITYR, VEDHINK, 1900-tal, förgylld mässing, brasgarnityr, 4 dlr, med tång, petare och spade på ställning, vedkorg med handtag, höjd ca 40 cm

593815

2018-11-27