Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattbris - Storskärgården", signerad roland S.,XXII/XLV, färglitografi, bildmått ca 29x42 cm

593837

2018-11-28