Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FRITIOF JOHANNES SCHÜLDT (1891-1978): "2 modeller ", olja på duk, signerad Schüldt, daterad 27, ca 113x76 cm
Mindre färgbortfall, ytsmuts
593857
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här