Schüldt Fritiof Johannes (1891-1978):

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FRITIOF JOHANNES SCHÜLDT (1891-1978): "2 modeller ", olja på duk, signerad Schüldt, daterad 27, ca 113x76 cm

Mindre färgbortfall, ytsmuts

593857

2018-11-27