Fanny Hjelm akvarell

Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FANNY HJELM (1858-1944), "Stora Sandarna Utö", signerad Fanny Hjelm, akvarell, 20x38 cm

Kuntoraportti

Smärre rispa

593879

Päivämäärä:

2018-11-28