Fanny Hjelm akvarell
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FANNY HJELM (1858-1944), "Stora Sandarna Utö", signerad Fanny Hjelm, akvarell, 20x38 cm
Kuntoraportti
Smärre rispa
593879
Päivämäärä:
2018-11-28