Spegel i barockstil

Spegel i barockstil
Spegel i barockstil
Spegel i barockstil
Spegel i barockstil
Spegel i barockstil
Spegel i barockstil

Klubbat för:

9 800 SEK

4 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets början, barockstil, dekorelement i mässing, imitationsmåleri av sköldpadd, svärtat trä, fasettslipat glas, ca 100x68 cm

Slitage och skador

593882

2018-11-28