Klubbat för:
9 800 SEK
4 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets början, barockstil, dekorelement i mässing, imitationsmåleri av sköldpadd, svärtat trä, fasettslipat glas, ca 100x68 cm
Slitage och skador
593882
2018-11-28