Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KISTA, 1700-tal, senbarock, fanerad i bl a alrot, smidda hänklar, låskista och lockknopp, senare nyckelskyllt i präglat läder, höjd ca 31, 75x48 cm
Zustandsbeschreibung
Nyckel finns,
593915
2018-11-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner