Kista 1700-tal barock

Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

KISTA, 1700-tal, senbarock, fanerad i bl a alrot, smidda hänklar, låskista och lockknopp, senare nyckelskyllt i präglat läder, höjd ca 31, 75x48 cm

Zustandsbeschreibung

Nyckel finns,

593915

2018-11-28