Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer

Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer
Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer
Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer
Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer
Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer
Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer
Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer
Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer
Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer
Artwood ´´Stamford´´ fåtöljer

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARTWOOD, ´´Stamford´´, fåtöljer, 1 par, 2000-tal, klädda i grå sammet, benen i ek, brickmärkta, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage

593928

2018-11-30