Hampe Svanberg väggrelief

Hampe Svanberg väggrelief
Hampe Svanberg väggrelief
Hampe Svanberg väggrelief
Hampe Svanberg väggrelief
Hampe Svanberg väggrelief
Hampe Svanberg väggrelief
Hampe Svanberg väggrelief
Hampe Svanberg väggrelief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAMPE SVANBERG (1883-1961): "Middagsvila", monogramsignerad HHS, a tergo signerad samt daterad 1919, snidat och bemålat trä, ca 26x51 cm

593934

2018-12-08