Stol gustaviansk 17/1800-tal

Stol gustaviansk 17/1800-tal
Stol gustaviansk 17/1800-tal
Stol gustaviansk 17/1800-tal
Stol gustaviansk 17/1800-tal
Stol gustaviansk 17/1800-tal
Stol gustaviansk 17/1800-tal
Stol gustaviansk 17/1800-tal
Stol gustaviansk 17/1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, gustaviansk, 17/1800-tal, vitmålad, höjd ca 90 cm

Färgbortfall, slitage

593938

2018-11-30