Vägglykta 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLYKTA, 1900-talets första hälft, plåt, grönlackerad, delvis bronserad, höjd ca 68 cm

Omarbetad, skador, dekordel saknas

593942

2018-11-28