Klubbat för:
350 SEK
2 000 SEK
DUX, soffa, 1960-tal, tresitsig, lösa plymåer, klädsel i grågrön ulltextil, ben av teak, längd ca 220 cm, sitthöjd ca 41 cm
Försiktigt slitage
593943
2018-11-30