Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLAR MED FAT, 17+14 st., porslin, Kina, Jiaqing (1796-1820), vit glasyr, dekor av blommor i guld, diameter ca 11-15 cm
Nagg, sprickor, slitage
593956
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här