Dörrkläpp med lejon

Dörrkläpp med lejon
Dörrkläpp med lejon
Dörrkläpp med lejon
Dörrkläpp med lejon
Dörrkläpp med lejon
Dörrkläpp med lejon
Dörrkläpp med lejon
Dörrkläpp med lejon

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DÖRRKLÄPP, 1900-tal, grönpatinerad brons, i form av lejon, längd 20 cm

Bruksslitage

593964

2018-11-28