Stolar K.A. Roos

Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos
Stolar K.A. Roos

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 8 st, brickmärkta K.A. Roos Helsingborg, 1900-talets senare hälft, gustaviansk stil, persikomålade, sitsar klädda med vit textil, sitthöjd ca 49 cm

Slitage, smuts, smärre repor, fläckar och smuts på sitsar

593966

2018-11-28