Miniatyrer miniatyrur 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRER, 2 st, sekelskiftet 1800/1900, en föreställande Nicodemus Tessin och en Josephine Bonaparte, signerad, MINIATYRRAMAR, 3 st, gustaviansk stil, MINIATYRUR, guillocherad emalj med mönster av rödköver, i originaletui
593967
2018-12-01