Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, fönsterlampor, 2 st, Markaryd, 1970-tal, mässing, genombrutet dekormönster, invändigt vitlackerade, höjd ca 11, diameter 11 cm
Ytskador i form av fläckar
593973
2018-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här