Takarmaturer design Jakobsson

Takarmaturer design Jakobsson
Takarmaturer design Jakobsson
Takarmaturer design Jakobsson
Takarmaturer design Jakobsson
Takarmaturer design Jakobsson
Takarmaturer design Jakobsson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, fönsterlampor, 2 st, Markaryd, 1970-tal, mässing, genombrutet dekormönster, invändigt vitlackerade, höjd ca 11, diameter 11 cm

Ytskador i form av fläckar

593973

2018-12-01