NK nattduksbord 1 par 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, sängbord, 1900-talets andra hälft, svartmålad, märkta i lådan NK, höjd ca 75, 49x31 cm

Senare bemålning och beslag

593991

2018-11-28