Punschmuggar silver

Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUNSCHMUGGAR, 6 st., silver, stämplade BEFA, 1959, höjd ca 5.5 cm, vikt ca 198 g, etui

Etuiet med slitage

594002

2018-11-28