Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
TESIL, 2 dlr, silver, GAB, Stockholm 1925, empirestil, invändigt förgyllda, bestående av sil och skål, tesilens längd ca 14,5 cm, total vikt ca 82 g, originalschatull medföljer
MInimalt slitage
594009
2018-11-28