Tesil

Tesil
Tesil
Tesil
Tesil
Tesil
Tesil
Tesil
Tesil
Tesil
Tesil
Tesil
Tesil
Tesil
Tesil

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

TESIL, 2 dlr, silver, GAB, Stockholm 1925, empirestil, invändigt förgyllda, bestående av sil och skål, tesilens längd ca 14,5 cm, total vikt ca 82 g, originalschatull medföljer

MInimalt slitage

594009

2018-11-28