Spegel i rokokostil, omkring 1800-talets slut

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, omkring 1800-talets slut, rokokostil, bronserad, pastelage i gips i form av fåglar och voluter, höjd ca 188, bredd 67 cm

Bruksslitage, skador och färgbortfall i pastelage och runt ramen

594029

2018-11-28